Home

Sypialnia
Salon
Kuchnia
Jadalnia
Gabinet
Dla dziecka

Świerklany

ul. Rybnicka 18

Pawłowice

ul. Leśna 16

Firma Handlowo – Usługowa PIK istnieje od 1993 roku. W chwili obecnej posiadamy dwa salony meblowe o łącznej powierzchni około 9000 m2. Posiadamy bogatą ekspozycję, dlatego w naszych salonach można zobaczyć wiele wyrobów różnych producentów. 

Oferujemy meble systemowe nowoczesne i klasyczne różnych producentów, takich jak: Black Red White, Bydgoskie Fabryki Mebli, Forte, Szynaka, Dolmar, Restol, Krysiak, Mebin, Dig-Net, Taranko, Mikołajczyk, Latzke, Vox, Meblik, Helvetia, Stolwit, ML Meble i inne. Posiadamy także meble tapicerowane takich producentów jak: Wajnert, Unimebel, Gawin, Meblosoft, Benix, Meblar, Libro, AEK, Geronimo, MP, PMW i wielu innych. Zajmujemy się również sprzedażą kuchni (salon mebli kuchennych na wymiar mieści się w Pawłowicach), sypialni oraz innych elementów, które mogą pozwolić na wyposażenie każdego wnętrza w Państwa mieszkaniu.

Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco

Newsletter

Kategorie mebli

Szukasz konkretnego mebla do twojego wnętrza? Sprawdź ofertę z podziałem na kategorie mebli, tak abyś mógł w łatwy sposób znaleźć to, co Cię interesuje.

Łóżka
Fotele
Biurka
Garderoby
Łóżka piętrowe
Stoły
Szafki
Półki
Materace
Ławy i stoliki
Szafki RTV
Wieszaki
Narożniki
Krzesła
Szafki na buty
Sofy i kanapy
Krzesła obrotowe
Regały
Komplety wyp.
Meble kuchenne
Szafy
Add to cart