Będące sanktuarium każdego salonu, sofy utożsamiane są z poczuciem relaksu i komfortu. Z drugiej strony stanowią one również serce przestrzeni towarzyskiej – niezależnie, czy chodzi o spotkanie rodzinne czy między przyjaciółmi. Z tego względu do dobrania tego mebla należy podejść ze szczególną starannością – będzie on bowiem stanowić o tożsamości Twoich czterech kątów.

Poniżej przedstawiamy dziewięć propozycji wyselekcjonowanych spośród naszych sof, które sprawdzą się w większości aranżacji. Miłośnicy skandynawskiego minimalizmu, wielkomiejskiego sznytu, art deco czy też radośni eklektycy – szykujcie się na moment inspiracji!

Pamiętajcie, że przedstawione poniżej produkty i ich zdjęcia to przykładowe wizualizacje. W salonach PIK każdą sofę można stworzyć indywidualnie. Istnieje możliwość wyboru materiału obicia i koloru spośród szerokiej gamy produktów!

Intensywna akwamaryna Agry PMW to akcent, który ożywi Twój salon. Ten model umożliwia rozłożenie go – otrzymujemy wtedy komfortowe miejsce do spania lub zabaw z dziećmi. Metalowe wykończenie nóg sprawia, że ta sofa to idealny komponent dla nowoczesnych pokoi z modernistycznym sznytem.

Podobnie jak poprzedni model, sofę tę można rozłożyć, aby uzyskać miejsce do spania dla dwóch osób. Żywy kontrast między żółcią a ciemną szarością nadaje temu meblowi uniwersalności. Od kwiatowych aranżacji opartych na stylu rustykalnym po klasyczny modernizm czy skandynawski minimalizm – Bursa jest bezpiecznym wyborem.

Jak sama nazwa wskazuje, ten model jest przeznaczony dla przestrzeni o wielkomiejskim rysie. Ten rozłożysty mebel oferuje więcej przestrzeni sypialnej, niż Agra i Bursa. Sprawdzi się on dla miłośników surowej elegancji i prostoty.

Zwolennikom wielofunkcyjności oferujemy model Loris Meblosoft. Ta pikowana sofa jest dodatkowo zaopatrzona w skrzynię do przechowywania pościeli. Subtelne, miętowe obicie sprawia, że ten mebel znakomicie odnajdzie się w dużych przestrzeniach o charakterze rustykalnym bądź skandynawskim

Miękkie, pluszowe obicie to niewątpliwie największy plus tego modelu. Inspirowana naturą butelkowa zieleń znakomicie komponuje się z pomieszczeniami wypełnionymi żywą roślinnością. Interesującym akcentem jest jednak metalowe wykończenie, pozwalające na aranżacje w bardziej modernistycznym otoczeniu. Podobnie jak w poprzednich modelach, rozłożywszy tę sofę zyskujesz pokaźną przestrzeń do spania.

Poszukiwaczom aranżacji w energetycznym, młodzieżowym klimacie oferujemy model Play Full Audio Libro. Inspiracją do tego designu były wzmacniacze do gitary elektrycznej. Również ten model daje możliwość rozłożenia go w celu uzyskania przestrzeni sypialnej. To znakomity wybór zarówno do eklektycznego salonu, jak i pokoju młodzieżowego.

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu salonowi elegancką konwencję w stylu retro, sofa z kolekcji Optimus znakomicie spisze się w tej roli. Ta wielofunkcyjna kanapa jest dodatkowo zaopatrzona w skrzynię do przechowywania pościeli.

Ten model jest idealnym wyborem dla niewielkich przestrzeni. Ze względu na swój elegancki design i wysokiej klasy materiał obicia, kanapa Avis znakomicie wpisze się w klimat nowoczesnego, a zarazem przytulnego mieszkania. Ta sofa zaopatrzona jest zarówno w funkcję spania, jak i skrzynię do przechowywania pościeli.

Klasyczny, pikowany design z nowoczesnym sznytem – to cechy, dzięki którym sofa z kolekcji Experia wzbogaci wnętrze Twojego salonu. Ten piękny i praktyczny mebel zapewni Tobie i Twoim gościom komfort zarówno w roli kanapy, jak i rozkładanego, pokaźnego łóżka.

Kanapy rozkładane PIK - wygoda w najlepszym wydaniu

Wierzymy, że dobrze dobrane meble dodają mieszkaniu charakteru. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz komponentów zarówno do salonów, jak i innych przestrzeni mieszkalnych Twoich czterech kątów. Postaw z nami na wysoką jakość – Twoja satysfakcja to nasz nadrzędny cel!

Add to cart